:: Struktura organizacyjna :: 

Struktura organizacyjna


Powiatowy Lekarz Weterynarii

lek. wet. Ewelina Lis e.lis@wet.zgora.pl

Zastępca Powiatowego Lekarza Weterynarii

lek. wet. Małgorzata Matysek m.matysek@wet.zgora.pl

  1. Zespół do spraw zdrowia i ochrony zwierząt - ZZZ
    • lek. wet. Alina Szczepaniak a.szczepaniak@wet.zgora.pl
    • mgr inż. Anna Szymczuk a.szymczuk@wet.zgora.pl
  2. Zespół do spraw bezpieczeństwa żywnośœci - ZPŻ
    • lek. wet. Patrycja Śnieżek p.sniezek@wet.zgora.pl
    • inż. Urszula Kusiak u.kusiak@wet.zgora.pl
  3. Zespół do spraw pasz i utylizacji - ZPU
    • lek. wet. Patrycja Baszak p.baszak@wet.zgora.pl
  4. Zespół do spraw finansów, księgowoœści - ZFK, administracji - ZSA
    • Obsługa sekretariatu - Magdalena Tkacz
    • Główna księgowa - Anna Wiśœniewska a.wisniewska@wet.zgora.pl

Struktura organizacyjna - pdf    Regulamin organizacyjny - pdf




Wytworzył: Administrator
Udostępnił: Administrator
Data wytworzenia: 15.01.2010
Data udostępnienia: 15.01.2010
Data aktualizacji: 05.05.2020


© 2012 .: Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Nowej Soli :.